Popova (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Popovë
Попова
Fshat
Vendndodhja
Popovë is located in Serbia
Popovë
Popovë

Koordinatat: 43°20′0″V 21°16′9″L / 43.33333°V 21.26917°L / 43.33333; 21.26917

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 20′ 0″ Veri

21° 16′ 9″ Lindje

Popovë (serbisht: Попова/Popova) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]