Gërguri i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gërgur i Epërm
Горње Гргуре
Fshat
Vendndodhja
Gërgur i Epërm is located in Serbia
Gërgur i Epërm
Gërgur i Epërm

Koordinatat: 43°14′8″V 21°12′50″L / 43.23556°V 21.21389°L / 43.23556; 21.21389

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 14′ 8″ Veri

21° 12′ 50″ Lindje

Gërgur i Epërm (serbisht: Горње Гргуре/Gornje Grgure) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]