Gërguri i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gërgur i Poshtëm
Доње Гргуре
Fshat
Vendndodhja
Gërgur i Poshtëm is located in Serbia
Gërgur i Poshtëm
Gërgur i Poshtëm

Koordinatat: 43°13′54″V 21°13′59″L / 43.23167°V 21.23306°L / 43.23167; 21.23306

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 13′ 54″ Veri

21° 13′ 59″ Lindje

Gërgur i Poshtëm (serbisht: Доње Гргуре/Donje Grgure) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]