Gjyreci (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gjyrec
Ђуревац
Fshat
Vendndodhja
Gjyrec is located in Serbia
Gjyrec
Gjyrec

Koordinatat: 43°17′35″V 21°15′6″L / 43.29306°V 21.25167°L / 43.29306; 21.25167

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 17′ 35″ Veri

21° 15′ 6″ Lindje

Gjyrec (serbisht: Ђуревац/Đurevac) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]