Muzaqi (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Muzaq
Музаће
Fshat
Vendndodhja
Muzaq is located in Serbia
Muzaq
Muzaq

Koordinatat: 43°15′50″V 21°10′50″L / 43.26389°V 21.18056°L / 43.26389; 21.18056

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 551 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 15′ 50″ Veri

21° 10′ 50″ Lindje

Muzaq (serbisht: Музаће/Muzaće) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]