Shulemaja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shulemajë
Шиљомана
Fshat
Vendndodhja
Shulemajë is located in Serbia
Shulemajë
Shulemajë

Koordinatat: 43°18′35″V 21°20′40″L / 43.30972°V 21.34444°L / 43.30972; 21.34444

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 18′ 35″ Veri

21° 20′ 40″ Lindje

Shulemajë (serbisht: Шиљомана/Šiljomana) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]