Suvidolli (Bllacë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Suvidoll
Суви До
Fshat
Vendndodhja
Suvidoll is located in Serbia
Suvidoll
Suvidoll

Koordinatat: 43°15′30″V 21°19′58″L / 43.25833°V 21.33278°L / 43.25833; 21.33278

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Toplicë
Komuna Bllacë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 366 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 15′ 30″ Veri

21° 19′ 58″ Lindje

Suvidoll (serbisht: Суви До/Suvi Do) është fshat në komunën e Bllacës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]