Bitusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Bitushë
Битуше
Fshat
noform
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë
Krahina etnografike-
gjeografike
Rekë e Poshtme
Popullsia 96 banorë (2002)