Tresança

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tresançe
Тресонче
Fshat
noform
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë
Krahina etnografike/gjeografike Rekë e Epërme