Grekaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Grekaj
Грекај
Fshat

Grekaj, (maqedonisht: Грекај/Grekaj) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.


Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Sipas regjistrimit të popullsisë së viti 2002, fshati kishte 20 banorë Shqiptarë.Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]