Levnova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Levnovë
Леуново
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë

Levnovë, (maqedonisht: Леуново/Leunovo) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.