Jança

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë
Krahina etnografike/gjeografike Rekë e Poshtme