Mavrova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Mavrovë
Маврово
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Republika e Maqedonisë
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë
Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

Fotografi nga Qendra Turistike Mavrova