Hanet e Mavrovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hanet e Mavrovës
Маврови Анови
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë

Hanet e Mavrovës, (maqedonisht: Маврови Анови/Mavrovi Anovi) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.