Niqirova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Niqirovë
Никифорово
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë

Niqirovë, (maqedonisht: Никифорово/Nikiforovo) ёshtё fshat nё komunën e Mavrovës dhe Radostushës, Maqedoni.