Cerova (Radostushë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Cerovë
Церово
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pollog
Komuna Mavrovë dhe Radostushë
Krahina etnografike-
gjeografike
Pollog i Epërm