Letnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Letnicë
Fshat
noform
Kisha katolike e Letnicës
Vendndodhja
Letnicë is located in Kosova
Letnicë
Letnicë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 31″ Veri

21° 27′ 7″ Lindje

Letnicë është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]