Budrika e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Budrikë e Epërme
Budrigë e Epërme
Fshat

Budrikë e Epërme është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Budrigë e Epërme.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]