Drobeshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Drobesh
Fshat
Vendndodhja
Drobesh is located in Kosova
Drobesh
Drobesh
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 19′ 0″ Veri

21° 20′ 10″ Lindje

Drobesh është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.


Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]