Ramnishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ramnisht
Rrafshak
Fshat

Ramnisht është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Rrafshak.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]