Smira

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Smirë
Fshat
Vendndodhja
Smirë is located in Kosova
Smirë
Smirë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 617 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 17′ 57″ Veri

21° 19′ 6″ Lindje

Smirë është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]