Sadovina e Çerkezëve

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sadovinë e Çerkezëve
Fshat

Sadovinë e Çerkezëve është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]