Mjaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mjak
Fshat
Vendndodhja
Mjak is located in Kosova
Mjak
Mjak
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Viti
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1081 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 14′ 50″ Veri

21° 23′ 8″ Lindje

Mjak është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]