Sadovina e Jerlive

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Sadovinë e Jerlive
Sadovinë
Fshat

Sadovinë e Jerlive është një vendbanim në komunën e Vitisë, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Sadovinë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]