Skeda:Emblem-money.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 48 × 48 pixel, madhësia e skedës: 10 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi

An icon from the GNOME-colors 2.5 icon theme.

Data Jun 4 2008 (last updated Oct 24 2008)
Burimi http://www.gnome-look.org/content/show.php/GNOME-colors?content=82562
Autori perfectska04
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
GNU head Kjo punë është një softuer i lirë; ju mund ta shpërndani dhe/ose modifikoni sipas kushteve të GNU General Public License publikuar nga Free Software Foundation; ose versioni 1.2 i Licensës ose çdo version i mëvonshëm. kjo punë shpërndahet me shpresën se do të jetë e përdorshme, por pa asnjë garanci; madje pa as garancinë e shprehur të shitjes ose përshtatje për një qëllimtë caktuar. Shikoni versionin 2 dhe versionin 3 të GNU General Public License për më shumë detaje.
SVG genesis
Inkscape-yes.svg
This icon was created with Inkscape.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme29 prill 2018 21:57Thumbnail për versionin duke filluar nga 29 prill 2018 21:5748 × 48 (10 KB)Thomas LinardSVGOMG optimization (valid SVG).
24 korrik 2011 17:15Thumbnail për versionin duke filluar nga 24 korrik 2011 17:1548 × 48 (45 KB)SamJohnstonFixed parse error (space in URL)
20 janar 2009 03:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 janar 2009 03:4748 × 48 (45 KB)Arugula999{{Information |Description = An icon from the [http://code.google.com/p/gnome-colors/ GNOME-colors] 2.5 icon theme. |Source = http://www.gnome-look.org/content/show.php/GNOME-colors?content=82562 |Date = Jun 4 2008 (last updated Oct 2

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Shikoni më shumë përdorim global të kësaj skede.

Metadata