Skeda:Flag of Spain.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 750 × 500 pixel, madhësia e skedës: 59 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përshkrimi
Español: Bandera de España, Rojigualda
العربية: علم اسبانيا
Aragonés: Bandera de España
Asturianu: Bandera d'España
Aymar aru: Ispaña wiphala
Corsu: Bandera di Spagna
English: Flag of Spain
Esperanto: Flago de Hispanio
Estremeñu: Bandera d'España
Avañe'ẽ: Poyvi Epaña
𐌲𐌿𐍄𐌹𐍃𐌺: 𐍆𐌰𐌽𐌰 𐌷𐌴𐌹𐍃𐍀𐌰𐌽𐌾𐍉𐍃
Latina: Vexillum Hispaniae
Ladino: Bandeira de Espanya
Latviešu: Spānijas karogs
Napulitano: Bannera spagnola
Nederlands: Vlag van Spanje
Русский: Флаг Испании
Runa Simi: Ispaña unanchan
Sicilianu: Bannera di Spagna
Slovenčina: Vlajka Španielska
Slovenščina: Zastava Španije
Volapük: Stän Spanyäna
Data
Burimi ["Sodipodi.com Clipart Gallery". Original link no longer available ]
Autori Pedro A. Gracia Fajardo, escudo de Manual de Imagen Institucional de la Administración General del Estado
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Español: En el dominio público.
Français : Domaine public.
Italiano: Pubblico dominio.
Português: Domínio Público.
SVG genesis
Unknown logo-V.svg
This vector image was created with ??.
Insignia
This image shows a flag, a coat of arms, a seal or some other official insignia. The use of such symbols is restricted in many countries. These restrictions are independent of the copyright status.
Creative Commons icon

CC-Zero

This file is from the Open Clip Art Library, which released it explicitly into the public domain (see here). Original URL: http://www.sodipodi.com/clipart/flags/spain.svg

বাংলা | Čeština | Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | 日本語 | Македонски | Malti | Nederlands | Polski | Português | Português do Brasil | Română | Русский | Svenska | ไทย | Türkçe | Українська | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Open Clip Art Library logo
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Protected This media file has been protected from editing to prevent vandalism.
Please discuss changes on the talk page or request unprotection.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).
Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme22 shtator 2014 11:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 shtator 2014 11:14750 × 500 (59 KB)SiBr4Reduced code to 40% of previous version
11 shtator 2012 23:12Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 shtator 2012 23:12750 × 500 (144 KB)Odderoptimized version by Palosirkka
14 korrik 2009 11:50Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 korrik 2009 11:50750 × 500 (230 KB)Odderupdated with a version created by Fibonacci (see talk)
10 korrik 2009 11:36Thumbnail për versionin duke filluar nga 10 korrik 2009 11:36750 × 500 (311 KB)TryphonReverted to version as of 18:08, 4 December 2008: previous revision had a strange artifact on top of the left pilar.
14 maj 2009 12:50Thumbnail për versionin duke filluar nga 14 maj 2009 12:50750 × 500 (278 KB)Artem Karimovcode cleanup
4 dhjetor 2008 20:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 4 dhjetor 2008 20:08750 × 500 (311 KB)SkylukeSvg 1.0 valid version
25 mars 2008 06:14Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 mars 2008 06:14750 × 500 (310 KB)JavitomadReverting
25 mars 2008 06:11Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 mars 2008 06:11750 × 500 (310 KB)JavitomadReverted to version as of :, 0 <>
25 mars 2008 00:10Thumbnail për versionin duke filluar nga 25 mars 2008 00:10744 × 496 (389 KB)Tocacojones~commonswikiReverted to version as of 21:05, 27 October 2005
20 shtator 2007 13:23Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 shtator 2007 13:23750 × 500 (310 KB)SanchoPanzaXXI~commonswikiSee discussion
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (10 më të reja) () (10 | 20 | 50 | 100 | 250 | 500).

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Metadata