Skeda:Open book 01.svg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal(skedë SVG, fillimisht 360 × 360 pixel, madhësia e skedës: 374 KB)

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons


Përmbledhje

Përshkrimi
English: Open book icon from the Open Clip Art Library.
Data
Burimi Open Clip Art Library
Autori Unknown
Versione tjera
Mime bmp.png
A raster version of this image is available. It should be used in place of this vector image when superior.

File:Open book 01.svg Gnome-go-next.svg File:Open book 01.png

In general, it is better to use a good SVG version.

Boarisch | বাংলা | čeština | Deutsch | English | español | فارسی | suomi | français | עברית | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | Plattdüütsch | Nederlands | polski | português | русский | sicilianu | slovenščina | svenska | Türkçe | ಕನ್ನಡ | ತುಳು | 中文(简体) | 中文(繁體) | +/−

Bitmap image

SVG genesis
Inkscape-yes.svg
This icon was created with Inkscape.

Licencimi:

Creative Commons icon

CC-Zero

This file is from the Open Clip Art Library, which released it explicitly into the public domain (see here). Original URL: http://openclipart.org/detail/107089/open-book-01-by-anonymous

বাংলা | Čeština | Deutsch | Ελληνικά | English | Español | Français | Italiano | 日本語 | Македонски | Malti | Nederlands | Polski | Português | Português do Brasil | Română | Русский | Svenska | ไทย | Türkçe | Українська | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−
Open Clip Art Library logo
Creative Commons CC-Zero Kjo skedë është bërë e mundur nën Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
Personi që lidhi një punë me këtë vepër ia ka dedikuar punën public domain duke shmangur të gjitha të drejtat e tij apo të saj për punën në mbarë botën nën ligjin e të drejtës së autorit, duke përfshirë të gjitha të drejtat e lidhura dhe fqinje, deri në masën e lejuar me ligj. Ju mund ta kopjoni, modifikoni, shpërndani dhe të kryeni pune, madje edhe për qëllime komerciale, të gjitha pa kërkuar leje.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme22 prill 2014 17:47Thumbnail për versionin duke filluar nga 22 prill 2014 17:47360 × 360 (374 KB)MaxxLcode purged
20 prill 2006 14:08Thumbnail për versionin duke filluar nga 20 prill 2006 14:08360 × 360 (465 KB)Liftarn{{PD-OpenClipart}} Category:Books icons

Më shumë se 100 lidhje faqesh tek kjo skedë. Lista e mëposhtme tregon lidhjet e para 100 të faqeve vetëm tek kjo skedë. Një listë e plotë është e mundur.

Përdorimi global i skedës

Metadata