Çubreli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Çubrel
Fshat
Vendndodhja
Çubreli is located in Earth
Çubreli
Çubreli (Earth)
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 46′ 9″ Veri

20° 44′ 23″ Lindje

Çubrel është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]