Leçina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Leçinë
Fshat
Vendndodhja
Leçinë is located in Kosova
Leçinë
Leçinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 46′ 29″ Veri

20° 39′ 35″ Lindje

Leçinë është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]