Klina e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klinë e Epërme
Fshat

Klinë e Epërme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]