Klina e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klinë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Klinë e Epërme is located in Kosova
Klinë e Epërme
Klinë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike/gjeografike Drenicë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 47′ 32″ Veri

20° 46′ 60″ Lindje

Klinë e Epërme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]