Klina e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Klinë e Poshtme
Fshat

Klinë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]