Klina e Poshtme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klinë e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Klinë e Poshtme is located in Kosova
Klinë e Poshtme
Klinë e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 620 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 45′ 39″ Veri

20° 47′ 25″ Lindje

Klinë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]