Marina (Skënderaj)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Marinë
Fshat
Vendndodhja
Marinë is located in Kosova
Marinë
Marinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 624 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 10″ Veri

20° 48′ 13″ Lindje

Marinë është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]