Klladërnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Klladërnicë
Kodërnik
Fshat

Klladërnicë është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërnik.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]