Likoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Likoc
Fshat
Vendndodhja
Likoc is located in Kosova
Likoc
Likoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Skënderaj
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Drenicë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 39′ 54″ Veri

20° 46′ 14″ Lindje

Likoc është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]