Prekazi i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Prekaz i Poshtëm
Fshat
{{{postal_code_type}}}
41000
Targat02

Prekaz i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]