Prekazi i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Prekaz i Poshtëm
Fshat
Targa02

Prekaz i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]