Jump to content

Vitaku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Vitak
Fshat

Vitak është një vendbanim në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]