Pemishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Pemishtë
Fshat

Pemishta është një vendbanim i ndarë, me një anë në komunën e Istogut dhe tjetra anë në komunën e Skënderajt, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]