Batahiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Batahir
Fshat
Vendndodhja
Batahir is located in Kosova
Batahir
Batahir
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Mitrovicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 59′ 52″ Veri

20° 52′ 35″ Lindje

Batahir është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]