Jump to content

Kçiqi i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kçiq i Vogël
Fshat

Kçiq i Vogël është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]