Kutlloci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutlloc
Shullan
Fshat
Vendndodhja
Kutlloc is located in Kosova
Kutlloc
Kutlloc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Mitrovicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 878 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 4″ Veri

20° 55′ 7″ Lindje

Kutlloc është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Shullan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]