Suhodolli i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Suhodoll i Poshtëm
Buzibri i Poshtëm
Fshat

Suhodoll i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Tejibri i Poshtëm dhe Buzibri i Poshtëm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]