Rrëzhana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rrëzhanë
Fshat
Vendndodhja
Rrëzhanë is located in Kosova
Rrëzhanë
Rrëzhanë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Mitrovicë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Shalë e Bajgorës
Lartësia 1532 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 3′ 21″ Veri

21° 0′ 26″ Lindje

Rrëzhanë është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]