Jump to content

Shipoli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shipol
Paralagje

Shipol është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Njerëz te shquar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Blendi Devolli (2017). "Dorën ia fali Kosovës, jetën misionit të pajtimit: Hoxhë Fatmir Latifi, njeriu që askush nuk e ka refuzuar në konakun e tij". Telegrafi. Marrë më 16 prill 2024.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]