Shipoli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shipol
Qytezë
Vendndodhja
Shipol is located in Kosova
Shipol
Shipol
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Mitrovicë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 540 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 51′ 49″ Veri

20° 50′ 56″ Lindje

Shipol është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]