Zhabari i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zhabar i Poshtëm
Fushibri i Poshtëm
Paralagje

Zhabar i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Fushibri i Poshtëm.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]