Zasella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zasellë
Kodër
Fshat

Zasellë është një vendbanim në komunën e Mitrovicës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Rrezanë dhe Kodër.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]