Shqiptarët në Zelandën e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


ShqiptarëtZelandën e Re, përbëjnë një komunitet prej rreth 20,000 banorësh.

Shqiptarë të njohur në Zelandën e Re[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko dhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]