Ndryshimi mes inspektimeve të "KS Luftëtari"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 95.107.255.254) dhe riktheu rishikimin 1857776 nga Electroman784)
| sport director = Gentian Nora
| league = [[Kategoria Superiore]]
| season = 2016–172018–19
| position = [[Kategoria Superiore]], Vendi i 48-t
| pattern_la1=_navyshoulders|pattern_b1=_3blackstripes|pattern_ra1=_navyshoulders|pattern_sh1=| pattern_so1=
| leftarm1=000000|body1=000b60|rightarm1=000000|shorts1=000000|socks1= 000000

Menyja e navigimit