Bajgora (Mitrovicë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Bajgora)
Shko te: navigacion, kërko


Bajgora
Fshat
noform
Administrimi
Shteti Flamuri Kosova
Komuna Mitrovicë
Rajoni Mitrovicë
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)


Bajgora është një fshat ne Kosove. I takon komunës së Mitrovicës..

Shenime dhe referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

References:

Lidhje te jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]