Duhla

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Duhël
Fshat
Vendndodhja
Duhël is located in Kosova
Duhël
Duhël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Therandë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Llapushë
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 24′ 33″ Veri

20° 52′ 22″ Lindje

Duhël është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]