Nepërbishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nepërbisht
Fshat
Vendndodhja
Nepërbisht is located in Kosova
Nepërbisht
Nepërbisht
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prizren
Komuna Therandë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 339 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 20′ 30″ Veri

20° 44′ 20″ Lindje

Nepërbisht është një vendbanim në komunën e Therandës, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]